26.06.2017r

Komunikat!!!
Drodzy czytelnicy, subskrybenci, znajomi.
Dziś chciałbym przedstawić Wam plany na przyszłość.
Muzyka, prędkość, uśmiech dawały mi ostatnimi laty, kody, dzięki którym odkrywałem znacznie więcej. Przede wszystkim więcej siebie w samym sobie. Nie sposób wspomnieć tu o fotografii która przez lata drążyła ścieżki po których stąpałem. Jednakże to napotkani ludzie spełnili nieświadomie swoje zadanie. To właśnie po części Wy, pokierowaliście mnie do miejsca, w którym się właśnie znajduję. Ten czas, te miejsce i te wydarzenia, pokierowały tym wszystkim co nazywamy życiem, do podjęcia ważnych decyzji. Na dzień 30.06.2018r. posiadam wpis w terminarzu, o ostatnim zleceniu fotografowania. W tym tez terminie, kończę swoją przygodę z fotografią. Pisząc te słowa mam na myśli, definitywne zakończenie prac komercyjnych, jak też i tych z których było najwięcej radości. Czyli portretowanie ludzi. Powodów takiego rozwiązania jest wiele. Ale najważniejsza, jest chęć podróżowania i odkrywania. Dalej i więcej. Nie zostawiam z bólem tego kawałka życia. Wręcz przeciwnie. Z radością chcę wdepnąć na inne ścieżki. Czy okażą się ciekawe? Nikt tego nie wie..

Informacyjnie muszę wspomnieć o kilku sprawach.
Wszystkie zlecenia do tego terminu zostaną oczywiście wykonane. Myślę że jeszcze z większą satysfakcją. Która mnie zresztą nigdy nie opuszczała. Do tego terminu portretuję, wykonuję projekty indywidualne. Jeśli ktoś ma dużo energii i pozytywnego nastawienia, zapraszam do rozmów i realizacji ciekawych projektów.
Całą wiedzę i doświadczenia nie sposób sprzedać tak samo jak sprzęt fotograficzny. Jednakże w tym terminie dla chcących, możliwość realizacji warsztatów. Wiele lat dostawałem zapytania o takowe. Toteż teraz mogę je zrealizować. Czy to chodzi o pracę komercyjną, podejście artystyczne, studio, obróbkę etc. Cały warsztat stoi otworem.
Na sam koniec zapewne zorganizuję jakieś losowanie fantów studyjnych lub innego sprzętu fotograficznego. Bo przecież nie wszystko, a raczej niczego, nie powinniśmy przeliczać na pieniądze.
Czas na podziękowania dla wszystkich z którymi pracowałem do tej pory jeszcze zapewne przyjdzie. Tymczasem powoli zaczynam wygaszać ten dział a raczej kawał mego życia.
Jak zwykle z uśmiechem.
AK